31

Depolama Hizmetleri

Müşterilerimizin, günümüz rekabet ortamında avantajlı duruma geçmelerini sağlamak üzere,onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer yaratmayı prensip haline getiriyoruz. Kalite kontrol, barkodlama, etiketleme, ürün birleştirme, elleçleme, paketleme, ambalajlama ve benzeri gibi gereken tüm katma değer hizmetleri müşteri isteklerine uygun bir şekilde oluşturulabilmektedir.

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz de bulunmaktadır.

STOK YÖNETİMİ

Stok Yönetimi, etkinlik,verimlilik ve aynı zamanda maliyet avantajının anahtarı konumunda olduğu için,Uzman kadromuz ve altyapımız sayesinde Siz müşterilerimize,kaliteli hizmet stnadartlarımız arasında ürün barkodlama, barkod ve palet adresleme Lot takibi, in hause yazılım ile müşterilerimizin stoklarına sistem içerisinden ulaşabilmesi. Yazılım üzerinden sevk taleplerinin oluşturulması, sevk edilmesi ve sevkiyat takibi hizmetleri standart olarak sunulmaktadır.

ENVANTER YÖNETİMİ

Stok yönetimi kadar bu stoğun envanter doğruluğu da Firmamız için çok önemlidir. Firmamızın Uzman kadro ve Teknolojik altyapısı sayesinde envanter yönetimini siz müşterilerimize,eksiksiz ve hatasız bir şekilde sunmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda aylık standart envanter sayım ve mutabakatları yazılım üzerinden listelenerek yapılmaktadır.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Müşterilerimizin siparişi üzerine başlayan bu zorlu süreci, ÖzCem Ay Taşımacılık  olarak teknolojik altyapımız ve dinamik kadromuz sayesinde hızlı ve doğru siparişleri hazırlayarak sorunsuz bir şekilde sevk ediyoruz. Sipariş doğrulama yazılım üzerinden RFID uygulamaları ile çıkışları yapılarak siz müşterilerimize tex yada e-mail bilgilendirmeler ile ulaştırılmaktadır.